Odborníci v oblasti interní logistiky

Společnost Jungheinrich AG se sídlem v Hamburgu je předním světovým dodavatelem řešení v oblasti intralogistiky. Déle než 60 jsou vždy v centru naší pozornosti otázky a požadavky našich zákazníků. Základní kámen celosvětově úspěšné společnosti položil dne 7. srpna 1953 v malé dílně v hamburské části Barmbek dr. Friedrich Jungheinrich a jeho 30 zaměstnanců. Dnes pro vás po celém světě pracuje více než 17 000 zaměstnanců firmy Jungheinrich ve 40 zemích tak, aby pro vás našli ta nejlepší řešení v oblasti interní logistiky a přímo pro vás je optimalizovali a udržovali. Pro maximální užitek zákazníka.

Kompletní portfolio

Nabízíme Vám celé výrobní portfolio od nízkozdvižných vozíků až po plně automatizované logistické systémy s inteligentním softwarovým řešením, které propojí stroje, systémy a procesy, spolu s inovativními servisními a finančními službami. To vše s vlastním vývojem a výrobou.

Špičkový servis

V České republice máme více než 160 mobilních servisních techniků. Ti jsou spolu s podporou dispečinku a třemi plně vybavenými dílnami v Praze, Olomouci a Mladé Boleslavi, schopni rychle reagovat na jakékoliv požadavky zákazníků i v těch nejvzdálenějších koutech republiky. Noční rozvoz ND z centrálního skladu, špičkové zázemí a znalosti vozíků znamenají, že více než 98,6% závad odstraníme do 48 hodin.

Zázemí a podpora

Odborní poradci, servis, financování, flotila vozíků k pronájmu. To jsou jen některé z výhod, které Vám přináší spolupráce se silným partnerem. Náš tým a vybavení jsou Vám k dispozici při výběru vhodné techniky, uvedení do provozu, servisu