Odborníci v oblasti interní logistiky

Společnost Jungheinrich AG se sídlem v Hamburgu je předním světovým dodavatelem řešení v oblasti intralogistiky. Déle než 60 let jsou v centru naší pozornosti otázky a požadavky našich zákazníků. Základní kámen celosvětově úspěšné společnosti položil dne 7. srpna 1953 v malé dílně v hamburské části Barmbek dr. Friedrich Jungheinrich a jeho 30 zaměstnanců. Dnes pro Vás po celém světě pracuje více než 17 000 zaměstnanců firmy Jungheinrich ve 40 zemích tak, aby našli ta nejlepší řešení v oblasti interní logistiky a optimalizovali a udržovali je přímo pro Vás. To vše pro maximální užitek zákazníka.

Kompletní portfolio

Nabízíme Vám široké výrobní portfolio od nízkozdvižných vozíků až po plně automatizované logistické systémy s inteligentním softwarovým řešením, které propojují stroje, systémy a procesy. Na to navazují naše inovativní servisní a finanční služby. Základem všeho je vlastní vývoj a výroba.

Špičkový servis

V České republice máme více než 170 mobilních servisních techniků. Ti jsou spolu s podporou dispečinku a třemi plně vybavenými dílnami v Praze, Olomouci a Mladé Boleslavi, schopni rychle reagovat na jakékoliv požadavky zákazníků i v těch nejvzdálenějších koutech republiky. Noční rozvoz ND z centrálního skladu, špičkové zázemí a znalost vozíků znamenají, že více než 98,6 % závad odstraníme do 48 hodin.

Zázemí a podpora

Odborní poradci, servis, financování, flotila vozíků k pronájmu. To jsou jen některé z výhod, které Vám přináší spolupráce se silným partnerem. Náš tým a vybavení jsou Vám plně k dispozici při výběru vhodné techniky, uvedení do provozu i při servisu.