Ověřit servisní historii

Všechny naše vozíky pocházejí od našich zákazníků, kde jezdili v rámci operativního leasingu, podnájmu, nebo z pronájemní flotily. Díky tomu Vám můžeme doložit kompletní servisní historii každého vozíku.

Koncepce úprav

Úprava našich použitých vozíků je provedena v rámci jednotného procesu o šesti krocích, přičemž každý krok podléhá nejpřísnějším kvalitativním kontrolám.

Díky tomu nám nezůstane nic skryto a dosáhneme nejvyšší bezpečnosti a spolehlivosti až do nejmenšího detailu. Výhodou pro Vás jsou minimální provozní náklady a vyšší zůstatková hodnota Vašeho vozíku.

Krok 1: Vstupní kontrola

Během vstupní kontroly zjišťujeme stav vozíku. Všechny komponenty, které jsou důležité z hlediska bezpečnosti, a také opotřebené součásti, jako jsou kola a brzdy, vyměníme za nové originální náhradní díly.

Krok 2: Rozebrání

Provedeme kompletní rozebrání a důkladné čištění. Ekologicky likvidujeme provozní látky, jako je brzdová kapalina a motorový a hydraulický olej.

Krok 3: Úprava komponent

Nyní dojde na úpravu komponent. V závislosti na typu vozíku vyměníme kola a odpružení, upravíme táhla a nápravy, použijeme nová ložiska a čepy. Proběhne generální oprava převodovky a motorů, vyměníme opotřebené součásti. Opravíme nebo vyměníme baterii. Rozebereme zdvihové zařízení a vyměníme řetězy a hadice.

Krok 4: Povrchová úprava

Vytmelíme rám a sloup, vybrousíme a nalakujeme. Po provedení kontroly a případných oprav opískujeme také celou kabinu řidiče, baterii a opatříme je novým lakem.

Krok 5: Montáž

Provedeme montáž šasi, sloupu a všech komponent a znovu smontujeme kompletní vozík. Hotový vozík je v tuto chvíli jako nový.

Krok 6: Výstupní kontrola

Následně provedeme výstupní kontrolu otestováním všech funkcí s nominálním zatížením. Každý vozík JUNGSTARS opouští průmyslovou úpravu v prvotřídní kvalitě. S certifikátem bezpečnosti a osobním příslibem kvality odpovědného montéra.

Špičkový servis

V České republice máme více než 160 mobilních servisních techniků. Ti jsou spolu s podporou dispečinku a třemi plně vybavenými dílnami v Praze, Olomouci a Mladé Boleslavi, schopni rychle reagovat na jakékoliv požadavky zákazníků i v těch nejvzdálenějších koutech republiky. Noční rozvoz ND z centrálního skladu, špičkové zázemí a znalosti vozíků znamenají, že více než 98,6% závad odstraníme do 48 hodin.

Poptat vozík