Technické parametry

  • Ovládání: Elektro

  • Typ zdvihu: DZ

  • Rok výroby: 2012

  • Stavebni výška: 3.100 mm

  • Motohodiny: 9.393 h

  • Délka vidlí: 1.150 mm

  • Výška zdvihu: 7.700 mm

  • Nosnost: 1.400 kg

  • Baterie: 465 Ah / 48 V

Vysokozdvižné vozíky Ameise

Vysokozdvižné vozíky Ameise s dieselovým, nebo plynovým motorem reprezentují základní řadu vozíků za příznivé ceny. Vozíky jsou vhodnou alternativou pro provozy, které nevyžadují nepřetržité nasazení po celý den. Pokud vozík využíváte pouze na několik hodin denně, jsou vozíky Ameise tou správnou volnou. Robustní a jednoduchá konstrukce přitom zajišťuje, že Vám vysokozdvižný vozík Ameise bude spolehlivým partnerem po řadu let bez nutnosti velkých investic.

 Motory Kubota a Nissan

Vozíky Ameise jsou vybaveny robustními a léty prověřenými průmyslovými motory Kubota (diesel) a Nisan (LPG), které se často využívají ve stavebních strojích. Díky snadnému přístupu k motorům je případný servis snadný a rychlý, díky čemuž šetříte čas a peníze za opravy. Kompletní sortiment náhradních dílů a servis Jungheinrich pak zaručují Váš bezstarostný provoz vozíků Ameise.

Možnost vyzkoušení zdarma

Vozík si můžete vyzkoušet na jedné z našich tří poboček, případně Vám ho rádi zapůjčíme k vyzkoušení přímo ve Vašem provozu. Jedině tak budete mít jistotu, že Váš nový VZV Ameise splní všechny Vaše požadavky, projede všemi vraty a vejde se do všech průjezdů. Stavte se u nás v Praze, Mladé Boleslavi a Olomouci, nebo nám zavolejte a vozík přivezeme přímo k Vám.

Velký výběr zdvihů a nosností

K dispozici je široký výběr výšek zdvihů, nosností a dalšího vybavení jako jsou kabiny, boční posuv, topení, osvětlení a další. Vozík se přesně přizpůsobí podmínkám ve Vaší firmě.

Nejpoužívanější konfigurace VZV držíme skladem v České republice. Pokud byste ale nenašli, vozík přímo pro Vás, můžete vybírat z dalších typů, které máme k dispozici. Kontaktujte nás a správný vozík určitě najdeme.

 Špičkový servis Jungheinrich

V České republice máme více než 170 mobilních servisních techniků. Ti jsou spolu s podporou dispečinku a třemi plně vybavenými dílnami v Praze, Olomouci a Mladé Boleslavi, schopni rychle reagovat na jakékoliv požadavky zákazníků i v těch nejvzdálenějších koutech republiky. Noční rozvoz ND z centrálního skladu, špičkové zázemí a znalosti vozíků znamenají, že více než 98,6% závad odstraníme do 48 hodin.

Poptat vozík